Home / Dekorasyon / Mutfak Köşe Takımı İçin Size Fikir

Mutfak Köşe Takımı İçin Size Fikir

Dünyada hemen hemen herkesin kabul edebileceği bir şey varsa, bu bir kahvaltı köşesidir. Çoğu zaman, bir kahvaltı köşesinde bir resminizin olduğu bir yemek odasına sahip olduğunuz için, çoğunlukla bir evde oldukça lüks olduklarını kabul edebiliriz. Evinizde bu alanı elde etmek için ihtiyacınız olan tek şey bir masaya, bir tezgah ve mutfağınıza yerleştirmek için bir boşluk. Masanızın büyüklüğü genellikle mutfağınızın boyutuna bağlıdır, ancak tezgahlar pek çok kahvaltı köşesinde bulabileceğiniz karmaşık yerleşik yapılar olmamalıdır. Burada, yeni en sevdiğiniz cumartesi yada pazar sabah kahvaltı yerinizi yaratmanıza yardımcı olacak mutfak dekorasyonu için size tam güzel fikirlerimiz var.

Bazen bir kahvaltı köşesi gerçekten korunaklı bir tezgah ve evsiz bir masa kadar basittir. Onları boş bir köşeye veya mutfakta bulunan köşeye itin, bir yastık ekleyin ve kahvelerinizle oynamaya hazırsınız.

Gerçekten inşa edilmiş kahvaltı köşe görünümünü seviyorsanız , devam edin ve bu hafta sonu ahşap işleme becerilerinizi çıkartın. Üstte yastıkları olan iki basit kutu köşede olacak, orada olması gerektiği gibi olacak.

Mutfağının penceresi var mı ? O zaman sen zaten yarı yarıya oradasın. Koltuğun önüne mükemmel şekilde uyan bir tablo bulun ve diğer tarafta bazı sandalyeler ekleyin. En kolay kahvaltı köşesini hiç yaratmayacaksınız.

Parlak mutfaklar, kendine vakit geçiren herkes için en sevilen şeydir. Kahvaltınızın köşesinde o sabah güneşin tamamını yakalamak için pencerelerinizi uzun bir köşe tezgahıyla bağlayın.

Birçok kahvaltı köşesi koltuklar için minderleri mükemmel şekilde uygular ancak bu gerekli değildir. Tamamen döşenmiş bir tezgah için gidin ve sabah pijama asmak için kokunuzu daha da cazip hale getirin.

Bir kahvaltı yapmak için mutlaka boş bir köşeye sahip olmanız gerekmez . Mutfağınız yeterince büyükse boş alana yerleşip mutfağınızın kare görüntülerini daha iyi kullanabilirsiniz.

 

Check Also

Baharat Takımı Modelleri

Baharat Takımı Modelleri Mutfağınız için bir çok dekorasyon yapabilirsiniz. Bunlardan bazıları, ankastre mutfak ürünlerini lüks …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir