Home / Dekorasyon / Dekoratif Mutfak Duvar Raf Önerileri

Dekoratif Mutfak Duvar Raf Önerileri

Duvar raflarını kim sevmez ki? Alan tasarruflu ve pratiktirler. Bununla birlikte, raflar sadece işlevsel olamaz, dekoratif de olabilirler. Açıkçası daha az seçenek mevcut olduğu için dekoratif mutfak duvar rafları söz konusu olduğunda bu biraz daha zor olabilir . Yine de, seçilecek çok sayıda tasarım var. Mutfağınızı güzelleştirmek için daha fazla mutfak rafı tasarımı yapabilirsiniz.

Eğer işçiliği iyi yaparsanız, kendi dekoratif raflarınızı yapmaktan korkmayın. Bunu yapmayan herkes için ziyaret etmeniz gereken her zaman dekoratif ürünler satan mağazalar vardır. İnternet üzerinden alabileceğiniz mağazalar dekoratif mutfak raflarını bulmak için en iyi kaynaktır. Tabii ki, bölgenizde mobilya mağazanız varsa doğrudan gidebilir ve seçebilirsiniz, ancak hepimizin bu lüksü yoktur.

Siz değerli okuyucularımıza Mutfağınız için bazı dekoratif raf fikirleri sunuyoruz buyurun aşağıdan inceleyin.

Yukarıda yayınlamış olduğumuz görseli inceleyelim. rafların mümkün olan en fazla estetik puana sahip olduğunu biliyoruz. Ahşaptan güzel yapılmış ve bir tepsiye benzemek için şekillendirilmiş, mutfak duvarınıza koymak için mükemmel bir uygunluk. Aşağıdaki üç kanca ile tamamlanan, en sevdiğiniz bardak veya bardağın üçünü tutabilir. Bu tasarım ise mutfağınıza müthiş bir güzellik katacaktır.

Baharat rafları

Mutfağınızda çok şey pişirirseniz, baharat kaplarınızı tutmak için bir yere ihtiyacınız olmalıdır. Bu küçük, zarif ve dekoratif raflar ihtiyacınıza cevap bulmak için mükemmel bir seçimdir. Boyut, küçük boyutlu kaplara uyacak şekilde tasarlandı ve tasarım, kancalarla tamamlandı, böylece pişirme kaplarını onlara asabilirsiniz. Bunlardan iki veya üçünü alın ve mutfak duvarınıza uyacak şekilde düzenleyin.

Cam ve şişe rafları

Şişelerinizi genellikle nereye saklıyorsunuz? Tabiiki mutfak dolabının İçerisinde değilmi ? Onları masanın üstüne mi koyarsın? Neden asıp onları bu raflara koymuyorsun? Cam ve şişe rafları ahşaptan yapılmıştır ve kurulumu çok kolaydır. Bardaklarınızın ve şarap şişelerinin düşmesini önlemek için rafın üst kısmına başka pişirme kapları koyabilirsiniz.

 

 

Check Also

Baharat Takımı Modelleri

Baharat Takımı Modelleri Mutfağınız için bir çok dekorasyon yapabilirsiniz. Bunlardan bazıları, ankastre mutfak ürünlerini lüks …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir