Home / Dekorasyon / Ahşap Mutfak Dolabı İpuçları ve Fikirler

Ahşap Mutfak Dolabı İpuçları ve Fikirler

Ahşap Mutfak Dolabı İpuçları ve Fikirler

Ahşap mutfak dolapları, çevre dostu ve uygun fiyatlı ahşap dolaplar da dahil olmak üzere birçok çeşitte bulunur. Farklı ahşap türleri ile bir çok modele sahiptir. Bu ipuçlarını ve fikirleri, sizin için en doğru ahşap mutfak dolaplarını seçmek için kullanın.

Ahşap mutfak dolapları Ahşap, metal, taş, döşeme ve boyalı mutfak yüzeylerine karşı sıcak bir kontrast kazandırır. Bu klasik malzemerde dayanıklıdır, bu da diğer mutfak dolap malzemelerinden daha uzun ömürlü olduğu anlamına gelmektedir. Dolaplar neredeyse her ahşaptan yapılabilir. Meşe, akçaağaç en popülerleri arasındadır. Her türün kendi benzersiz rengi ve tanecikleri vardır  doğal bir yüzey elde etmek istiyorsanız önemli bir ayrıntı. Çevre dostu bir kenar için, bambu gibi sürdürülebilir ahşaplardan yapılmış dolapları arayın.

  • Ahşap mutfak dolapları ince ahşap katların bir araya getirilmesiyle yapılır. Ardından, ahşap kaplama profesyonel bir görünüm için dışa uygulanır. Bu seçenek, ahşap dolaplarının daha uygun fiyatlı olduğu anlamına geliyor.
  • Ahşap mutfak dolaplarının görünümünü seversiniz, ancak bir servet harcamak istemiyorsanız, masif ahşap veya ahşap kaplama dolap kapılarına ve cephe kaplamalarına yatırım yapın , ancak kabin kutuları için daha düşük kaliteli bir ahşap veya tahta kullanmayı’da tercih edebilirsiniz.

    Ahşap Mutfak Dolabının AvantajlarıAhşap mutfak dolapları, kolay temizlenebilir, dayanıklıdır. Birçok mutfaklar için tercih edilen dolaplar, sipariş veya stokta satın alım seçenekleri hazır hale getiriyor. Mevcut dolaplarla çalışıyorsanız ahşap dolaplar eşyalarını özel bir dolap yapımcısı için kolaylaştırır. Özel ahşap dolaplar, alışılmadık bir tasarım sorununuz olduğu zaman da iyi bir seçimdir. Stok dolaplarında bile, birçok mutfak tasarım stiline uyacak şekilde karıştırma ve kaplama özellikleri bulunur özel seçeneklerden daha ucuzdur.

    Masrafların yanında, özel ahşap mutfak dolapları da bekleme süresi gerektirebilir. Bazı kabin yapımcıları standart ebatlı bir mutfak için kabine projesini tamamlamak üç aya kadar sürebilirler.

    Editörün Püf Noktası: İnşaat, malzemeler kadar önemlidir. Yüksek kaliteli ahşap mutfak dolaplarına yatırım yapmak isterseniz, kırlangıç ​​kuyruğu ve sağlam doğranmış menteşeler gibi ayrıntılara bakın.

Kiraz Ağacı Mutfak Dolapları

Vişne ahşap mutfak dolapları güzel ve sıcak ve zarif bir mutfak alanı arayanlar için idealdir. Zengin ahşap tonlarıyla, kiraz ağacı çoğu zaman mobilya ve dolaplarda kullanılır. Ahşap boyanabilir veya zamanla doğal olarak daha koyu renkte kalabilir. Ahşap bir kaplamayı kolayca kabul ettiğinden dolap ile kullanılan birçok farklı vişne ahşap rengi vardır.

ahsap mutfak dolabı

Yukarıdaki resimde, bu mutfağın zeminleri katı vişne ahşap zemin kullanıyor, bu nedenle mutfak, panelli mutfak dolapları için daha koyu bir vişne ahşap kaplaması tercih ederek iki malzeme arasında ince bir kontrast yaratıyor. Vişne ahşap mutfak dolaplarının şıklığı ve çarpıcı görsel çekiciliğini yansıttıkları inkar edilemez, ancak zarif estetiğe sahiptir.

Check Also

Baharat Takımı Modelleri

Baharat Takımı Modelleri Mutfağınız için bir çok dekorasyon yapabilirsiniz. Bunlardan bazıları, ankastre mutfak ürünlerini lüks …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir