Home / Dekorasyon / 2018 Mutfak Evye Modelleri

2018 Mutfak Evye Modelleri

Bugün size küçük alanlar düşünülemezken sizi uyaracak  Mutfak Evye Tasarımı listesini sunuyoruz.

Çoğu zaman, mutfak lavabolarının arasına yerleştirilir. Ancak bu yazıda size göstereceğimiz resimler, küçük mutfak alanlarına uygun lavabo tasarımlarını keşfetmenize izin verecek.

Bugün sahip olduğumuz özellikler paslanmaz çelik, seramik ve hatta özel plastik gibi çeşitli malzemelerden oluşacak. Ayrıca poligonların farklı türlerinde gelirler ve bir süzgeç, sabun tutucu veya dağıtıcı veya sadece mutfak lavabosunun sade tasarımı ile gelirler.

Sizin için burada listelediğimiz tasarımlara bir göz atın!

Bu paslanmaz mutfak lavabosu, benzersiz bir kesim ve yan tarafta bir süzgeç içerir. Tasarımı çağdaştır ve parlak kaplaması sayesinde çok güzel görünüyor!

Bu mutfağın tezgahı, mutfak lavabosunun koyu rengiyle uyumlu görünüyor. Mutfak, bu güzel köşe mutfak lavabo ile harika görünüyor bahis.

İki havzaya sahip bu seramik mutfak lavabosu dolap, tezgah ve çekmeceler arasında büyüleyici bir özelliktir. Kullanılan renk paleti, gözlerimizin dinlenmesine izin veren tüm toprak tonlarıdır.

Şık bir şekle sahip köşe lavabosudur, bu da herhangi bir moda felaketine kurban değildir. Fonksiyonlar yenilikçi ve pratiktir.

Burada, pişirme, yıkama, boşaltma ve benzerleri için yiyecek hazırlarken ihtiyacınız olan her şeye sahip köşeler için genellikle kullanılan başka bir paslanmaz mutfak lavabosu var.

Check Also

Baharat Takımı Modelleri

Baharat Takımı Modelleri Mutfağınız için bir çok dekorasyon yapabilirsiniz. Bunlardan bazıları, ankastre mutfak ürünlerini lüks …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir